Upominek biznesowy

Czy przeszukiwaliście kiedyś sklepy baristyczne i przemierzaliście herbaciarnie w poszukiwaniu dobrej jakości naparów? Teraz starannie wyselekcjonowane i ekskluzywne towary są w zasięgu kilku kliknięć. Nasz sklep Cafe Ina oferuje swym klientom duży wybór herbat i kaw oraz zestawów prezentowych. W skład przygotowanej przez nas oferty wchodzą także upominki biznesowe.  

Kilka słów o naszych produktach w zestawach 

Zachowanie najwyższych standardów przez farmera, dostawcę i roast mastera umożliwia powstanie kawy speciality, określanej terminami “single origin” oraz „single estate”. Przygotowywane przez nas produkty powstają z importowanych zielonych ziaren. W piecu bębnowym poddajemy zakupione towary prażeniu, by wydobyć z nich niepowtarzalną bazę smaków i aromatów. Produkt, który otrzymamy w tym procesie, może być wspaniałym prezentem biznesowym dla miłośnika alternatywy lub posiadacza ekspresu ciśnieniowego. Towary te można nabyć w formie ekskluzywnych zestawów upominkowych.  


Najwyższej jakości świeżo palona kawa
Najwyższej jakości herbata liściasta

Herbaty, z którymi nie będziesz chciał się rozstać 

W naszym sklepie dostępne są napary jednoskładnikowe oraz mieszane. W skład oferowanych na stronie ekskluzywnych upominków biznesowych wchodzą herbaty liściaste, czyli klasyczne formy suszu obejmujące całe liście. W ofercie znajdują się także napary, które zawierają duże kawałki owoców. Zachwycające są nie tylko same produkty, ale także ich eleganckie opakowania. Towary te, świetnie sprawdzą się jako prezenty dla współpracowników czy upominki dla kontrahentów biznesowych.

Ekskluzywna kawa na prezent?  

Ależ tak! Nasza oferta obejmuje nie tylko staranne wyselekcjonowane napary z suszu herbacianego i klasyczną małą czarną, lecz także wiele pełnych smaku i aromatu kaw smakowych, które można nabyć w ekskluzywnych zestawach upominkowych. Produkty powstałe z importowanych ziaren łączymy z aromatami spożywczymi, tworząc oryginalne kompozycje smakowe i aromatyczne. W naszym asortymencie odnaleźć można także produkt, który jest mieszanką kilku kaw. Tzw. blendy to nasze autorskie projekty, które zostały docenione przez Klientów i wielokrotnie wyróżnione nagrodami biznesowymi.   

Zestaw prezentowy dla kawosza  

Przygotowana przez Cafe Ina oferta poza dostarczeniem naszym Klientom najwyższej jakości produktów oferuje możliwość stworzenia etykiety z treścią. Tworząc ekskluzywny zestaw dla partnera biznesowego czy upominek dla współpracownika możesz wybrać gramaturę produktu oraz rodzaj opakowania. Niezapomniane prezenty, atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówień – to możemy Ci zagwarantować. Zamawiaj już dziś!

Zadzwoń lub napisz do nas

tel. 501- 759-298

mail: biuro@cafeina.eu

Shopping Cart
Scroll to Top