Upominek Biznesowy

Eleganckie upominki są idealnym sposobem na okazanie szacunku i lojalności naszym partnerom biznesowym, ale mogą także okazać się świetnym pomysłem na uhonorowanie pracowników. Aby pozytywnie zaskoczyć obdarowywaną osobę, należy jednak znaleźć odpowiedni podarunek, który będzie dość uniwersalny, ale jednocześnie nie stanie się kolejnym niepraktycznym dodatkiem. Na jakie eleganckie i niezobowiązujące prezenty warto się zdecydować? Sprawdź!

Kiedy należy pamiętać o wręczeniu biznesowych prezentów?

Każdy rodzaj biznesu rządzi się swoimi prawami. Jest jednak kilka okazji, na które wypada zdecydować się na upominki biznesowe, aby pokazać swoje zaangażowanie we współpracę z danym kontrahentem lub pracownikiem firmy. Należą do nich:

– święta Wielkiej Nocy i Boże Narodzenie,

-Nowy Rok,

– rocznice działalności firmy,

-targi, szkolenia, eventy,

-zawarcie nowej współpracy.

Uniwersalny upominek biznesowykawa czy herbata?

Kawa przygotowywana pod zamówienie klienta czy herbata w stylowym opakowaniu to idealny pomysł na biznesowy prezent. Kupując kawę i herbatę dla siebie, zazwyczaj nie sięgamy po ich wyrafinowane i drogie odmiany. Często dopada nas rutyna i stawiamy na ulubione, dobrze znane nam smaki. Dlatego właśnie w roli upominków dla pracowników czy kontrahentów doskonale sprawdzą się interesujące, rzadko spotykane aromaty kaw i herbat, na które niekoniecznie sami byśmy się zdecydowali. Taki prezent ucieszy każdego, a możliwość personalizacji zestawów zawierających kawy czy herbaty sprawia, że podarunki będą jedyne w swoim rodzaju i z pewnością miło zaskoczą obdarowywane osoby.

Niezobowiązujący prezent – planowanie to podstawa

Nasz partner biznesowy, ale także i pracownik na pewno ucieszy się z praktycznych prezentów, które będzie mógł wykorzystać do organizacji oraz planowania zarówno w pracy, jak i prywatnie. Profesjonalne planery obite skórą, długopisy lub pióra z grawerem, a także kalendarze ze stylowymi okładkami trafią w gust każdego. Warto jednak pamiętać, że powinny to być produkty wysokiej jakości, które będą cieszyć obdarowywanego przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Upominek biznesowy

Kawa z Twoim logo

Oferta stworzona dla firm opiera się na w szczególności na koncepcji tak zwanego upominku biznesowego. Upominek biznesowy to skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwoli Tobie wyróżnić się z pośród innych oraz umocnić relacje biznesowe. Oferujemy Tobie kawę w 100 procentach stworzoną z myślą o twojej firmie i twoich klientach. Charakter naszych upominków biznesowych pozwoli Twojej marce na bezpośrednią komunikację reklamową, efektywne budowanie wizerunku oraz pogłębianie relacji biznesowych. Kawa stworzona dla Twojej firmy daje możliwość docenienia i nagrodzenia Twoich partnerów biznesowych oraz pracowników. Nasza kawa to wyjątkowy produkt, przygotowywany z wielką pasją przez doświadczonego roast mastera, który na bieżąco praży najlepsze gatunki kaw. Kawa z naszej palarni jest zawsze świeża, aromatyczna i najwyższej jakości, co zapewni Twoim klientom, kontrahentom czy pracownikom wyjątkowe doznania. Wysokiej jakości kawa to najlepszy, uniwersalny prezent, nie tylko dla kawoszy. 

Kawa z własnym logo daje szerokie możliwości marketingowe oraz wpływa na postrzeganie firmy przez zewnętrzne podmioty. Posiadanie własnej kawy stanowić może o prestiżu firmy. Wybór kawy, opakowania jak i etykiety pozostawiamy Tobie, tak aby nasza kawa jak najlepiej reprezentowała Twoją firmę. Dla „zabieganych” proponujemy skorzystanie z gotowych blendów (mieszanek) oraz opakowań i etykiet zaprojektowanych na potrzeby Cafe Ina z Twoim logo. Innymi słowy, każda oferta ma charakter indywidualny, tworzona jest specjalnie dla Ciebie, z myślą o Twoich potrzebach. Finalnie, nasz upominek biznesowy zapewni twoim klientom poczucie bycia wyjątkowym, co przełoży się na wyniki sprzedaży. Oferta skierowana jest również do agencji reklamowych poszukujących prezentów indywidualnych lub dodatku do koszy prezentowych.

Nasz upominek biznesowy to świeżo palona kawa pochodząca z krajów międzyzwrotnikowych w opakowaniu z logo Twojej firmy.