Upominek biznesowy

PREZENTY DLA GOŚCI/ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

OFERTA OBEJMUJE

  • szeroki wybór produktów z naszego asortymentu ( kawy, kawy smakowe, bledny, herbaty)
  • stworzenie etykiety z indywidualną treścią/ logo ( np. dziękujemy za wieloletnią pracę, ślub Marka i Kasi, wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia )
  • wybór opakowań i gramatury
  • wybór sposobu zapakowania ( w przypadku zestawów)
  • krótkie terminy realizacji zamówienia
  • gwarancja świeżości i niezmiennego składu
  • atrakcyjne ceny

KAWY SINGLE ORIGIN

Single Origin to kawy pochodzące z różnych stron świata, z różnych plantacji położonych w pasie międzyzwrotnikowym. Do naszej palarni sprowadzamy zielone ziarna, po czym poddajemy je procesowy prażenia w piecu bębnowym. Większość naszych kaw prażonych jest w średnim stopniu, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno pod ekspresy ciśnieniowe oraz alternatywy. Kawę prażymy starannie, dbając o najmniejsze szczegóły tak aby wydobyć z niej jak najszerszy wachlarz smaków i aromatów.

KAWY SMAKOWE

Kawy smakowe powstają z połączenia świeżo palonej kawy z Ameryki Południowej z bezpiecznymi dla zdrowia aromatami spożywczymi. Wszystkie wykorzystywane przez nas aromaty są produkowane przez wiodącą na rynku Polską firmę, która daje gwarancję najwyższej jakości.  Na przestrzeni lat staliśmy się głównym producentem najwyższej jakości kaw smakowych. W odpowiedzi na sugestie naszych klientów,  co jakiś czas, tworzymy własne kompozycje aromatyczne. 

Najwyższej jakości świeżo palona kawa
Najwyższej jakości herbata liściasta
Najwyższej jakości mieszanka owocowa palarnia cafe ina
Najwyższej jakości świeżo palona kawa

AUTORSKIE BLENDY

Nasze autorskie blendy tworzone były na przestrzeni lat poprzez testowanie, testowanie i jeszcze raz testowanie. Opierając się na doświadczeniu i znajomości rynku zespół Cafe Ina stworzył, kilka niezwykłych blendów, które otrzymywały nagrody za najlepsze mieszanki. Wszystkie blendy, które Wam proponujemy są najwyższej jakości, wybór należy jedynie do Was.

HERBATY

Oferta herbat bogata jest zarówno w herbaty jednoskładnikowe, mieszkanki herbaciane oraz mieszanki owocowe. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego też w naszej ofercie znajdują się herbaty liściaste, których pełne listki pięknie otwierają się podczas zaparzania oraz mieszanki owocowe, które zawierają bardzo duże kawałki owoców. Nasze herbaty nie tylko cieszą oko ale i wspaniale smakują. Stanowią piękny element koszy podarunkowych niczym bukiet kwiatów. 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS