Gastronomia

icon_kawa

Gastronomia

z myślą o Twoich klientach

Jeżeli jesteś właścicielem lub menadżerem restauracji, kawiarni lub hotelu i zależy Tobie na zadowoleniu klientów, nasza oferta jest dla Ciebie!

Wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało stworzeniem szczególnych mieszanek polecanych dla  tzw. HoReCa. Mieszanki Gold, Latina, Ametyst, Silver oraz Opal powstały z myślą o wymagającej gastronomii.

cafe-604600_1920690x460

Wychodząc Tobie naprzeciw stworzyliśmy także niepowtarzalną okazję do „zaprojektowania” wraz z naszym roast masterem indywidualnej mieszanki kawWyobraź sobie kawę z najlepszych plantacji dostosowaną do Twoich oczekiwań oraz gustów klientów. Wybór odpowiedniej mieszanki odbywa się kilku etapowo. W pierwszym etapie przeprowadzany jest wywiad dotyczący Twoich oczekiwań, gustów i smaków Twoich klientów. W kolejnym etapie przygotowywanych jest kilka mieszanek, które następnie przesyłamy Tobie lub przeprowadzamy cupping na terenie Palarni Kawy Cafe Ina. Jeżeli nie będziesz zadowolony- pracujemy dalej, tak aby zapewnić tobie 100% satysfakcji z wyboru.

Nasza oferta, niezależnie od wyboru mieszanki, obejmuje także stworzenie indywidualnych etykiet z Twoją marką.

Kawa przygotowywana dla HoReCa  dostarczana jest w opakowaniach 1 kg. Na życzenie klienta istnieje możliwość korzystania z opakowań 0,5 kg.

Nasze wieloletnie doświadczenie, rzetelność i terminowość w realizacji zamówień są gwarancją najlepszej obsługi. Obecnie zaopatrujemy w kawę wiele podmiotów z trójmiasta jak i z całej Polski, ciesząc się wciąż nieposzlakowaną opinią i rosnącym gronem klientów.

Najważniejsze jest zadowolenie klientów!

20181221_100353

 

Nasze mieszanki :

Gold

Mieszkanka  4 arabik o niezwykłym aromacie. Idealnie zbilansowana o miękkim, pełnym aromacie, z subtelną nutą kwiatową. Wyrazista i zarazem delikatna.

Latina

Mieszanka 3 arabik o intensywnym smaku. Obecność arabiki z Brazylii nadaje naparowi delikatnego, lekko orzechowego zakończenia. Świetnie sprawdza się jako espresso.

Ametyst

Mieszanka arabiki ( 80%) i robusty (20%). Mieszanka arabik z Ameryki Południowej z odrobiną robusty. Mieszanka idealnie skomponowana, wydobywająca to co najlepsze zarówno z arabiki jak i robusty. Cechuje ją znakomita crema i lekko czekoladowy smak.

Silver

Mieszanka arabiki ( 60%) i robusty (40%). Typowo włoskie espresso wysokiej klasy. Mieszanka o wyrazistym, mocnym smaku, doskonale zharmonizowana. Cieliste body i gęsta crema to charakterystyczne cechy mieszanki Silver.

Opal

Mieszanka arabiki (20%) i robusty( 80%). Niezwykła mieszanka o nutach korzennych i karmelowych, które nadają jej intensywnego smaku. Idealna do kaw mlecznych takich jak cappuccino czy latte.

Już dziś skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 501 759 298 lub napisz na adres: biuro@cafeina.eu

DSC_0128

DSC_0195