Gastronomia

Oferta dla gastronomii została stworzona z myślą o Twoich klientach oraz o Twoim zadowoleniu. Z pewnością dbasz o to, by miejsce, które tworzysz było wyjątkowe – nasza kawa będzie idealnym dopełnieniem Twojego lokalu. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy naszą kawę do lokali z segmentu gastronomiczno – hotelowego w całej Polsce. Dbamy o naszych klientów i nigdy nie zawiedliśmy ich oczekiwań. 

Podejmując z nami współpracę otrzymujesz możliwość stworzenia w 100% własnej mieszanki opatrzonej Twoim logo.  Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możesz liczyć na nasze wsparcie podczas całego procesu tworzenia “Twojego miejsca”. Pomożemy w wyborze najlepszej dla ciebie mieszanki, wyborze najlepszego sprzętu do Twojej kawiarni czy restauracji oraz przeprowadzimy szkolenia dla Twoich pracowników. 

Zapewnimy Tobie profesjonalną obsługę oraz kawę najlepszej jakości. 

Wybór Najlepszej Kawy

rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu dotyczącego Twojej wizji lokalu, smaków panujących w kuchni oraz osobistych gustów.
W kolejnym etapie przygotowywanych jest kilka mieszanek na bazie posiadanych singli, które przesyłamy Tobie lub przeprowadzamy cupping na terenie Palarni Kawy Cafe Ina. Jeżeli nie będziesz zadowolony – pracujemy dalej, tak aby zapewnić tobie 100%. Jeżeli Twoje oczekiwania wykraczają poza dostępną ofertę mieszanek, razem z Tobą opracujemy unikatową mieszankę, z której będziesz dumny.
To jednak nie koniec ! Po wyborze mieszanki przeprowadzimy szkolenie dla pracowników aby umieli wydobyć z kawy jej najlepsze walory smakowe.