O nas

PALARNIA KAWY CAFE INA

Z MIŁOŚCI DO KAWY

Najwyższej jakości świeżo palona kawa

Cafe Ina to nie tylko nieprzebrane bogactwo smaków i aromatów, ale coś więcej.

To nasza pasja, w którą wkładamy cały nasz wysiłek i serce, abyście mogli cieszyć się z tego, co stworzymy. Każda kawa, którą Wam proponujemy została uprażona przez naszego roast mastera w sposób, który uwydatnia jej zalety smakowe i aromatyczne. Kawy herbaty, które oferujemy są zawsze najwyższej jakości. 

Starannie wybieramy i selekcjonujemy dla Was ziarna i liście z całego świata, by oddawać w Wasze ręce tylko te najlepsze, o najbogatszym, harmonijnym smaku. Zamawiając u nas macie pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości. Nasza kawa swój wyjątkowy smak zawdzięcza  m.in. pochodzeniu kawy oraz wysokim umiejętnościom roastera. Istotna jest także świeżość naszej kawy, która zawsze przygotowywana jest pod indywidualne zamówienie klienta. 

Kawa przygotowywana jest w specjalnym piecu bębnowym, gdzie poddawana jest obróbce termicznej. Ziarna prażone są przez ciepłe powietrze o temperaturze dochodzącej nawet do 250 stopni Celsjusza. W zależności od temperatury i długości procesu, uzyskujemy oczekiwany stopień palenia. Kawa może występować w trzech stopniach palenia:jasno palona, średnio palona, ciemno palona. Tylko doświadczony roast master potrafi wyczuć niuanse w wyglądzie kawy i tak dostosować pracę pieca, żeby kawa była dokładnie taka, o jaką prosił klient. Stopień palenia sprawia, że kawa rózni się nie tylko kolorem, ale przede wszystkim smakiem i aromatem.

Z myślą o naszych klientach tworzymy wciąż nowe kompozycje abyście razem z nami mogli poszerzać wachlarz doznań smakowych. Na życzenie klientów gastronomicznych tworzymy indywidualne mieszanki, wprost pod gusta ich klientów

Shopping Cart
Scroll to Top