Kawa do biura

Oferta stworzona z myślą o firmach oraz jej pracownikach

Kiedyś dobrej, świeżo palonej kawy najwyższej jakości można było skosztować jedynie w kawiarniach czy restauracjach. Dzisiaj taką możliwość mają wszyscy, także w zaciszu swojego domu lub w drodze do pracy ( coffee to go ). Teraz proponujemy Wam wspaniałą kawę do Twojego biura. Cafe Ina jest rzemieślniczą palarnią kawy, która stawia na jakość swoich wyrobów oraz rzetelność w realizacji zleceń. Wieloletnie doświadczenie oraz ilość klientów, która nam zaufała i pozostaje z nami, jest najlepszą wizytówką, a także gwarancją realizacji zamówień na najwyższym poziomie.

Nasz roast master komponuje mieszanki, tak aby wydobyć z kawy jej najlepsze walory oraz podkreślić jej unikalny charakter. Proces palenia odbywa się w naszej palarni w piecu bębnowym.
Po zakończeniu procesu palenia, kawa jest optymalnie schładzana oraz pakowana specjalnie na potrzeby każdego złożonego zamówienia. Gwarantujemy zarówno wysoką jakość jak i niesamowitą świeżość, której doświadczysz, gdy tylko kawa trafi w Twoje ręce.

Wiele firm zaufało nam i dziś ich pracownicy mogą delektować się wspaniałym smakiem kawy.