Kawa smakowa

Najwyższej jakości świeżo palona kawa

Kawa Smakowa to nowość na rynku. Szczególnie polecane są osobom, które nie lubią tradycyjnego smaku kawy lub chcą spróbować czegoś nowego. Skosztowanie kawy smakowej sprawiło, że wiele osób zdecydowało się na zmianę codziennych przyzwyczajeń.

Rodzaje kaw smakowych

Kawy smakowe dzielą się na mielone, rozpuszczalne i ziarniste i występują w wielu różnych smakach. Kawa ziarnista to taka, która nadaje się do użycia w eskpresie – należy ją pić świeżo zmieloną. Wtedy dopiero wydobywa się z niej głębia smaków i aromatów. Można kupić także kawę smakową zmieloną przed kupieniem. Taka kawa polecana jest osobom, które nie posiadają ekspresu. Należy ją przechowywać w zamkniętym pojemniku, by nie straciła walorów smakowych. 

Smaki dla każdego

Smak kawy od dawna jest nam znany. Wśród kaw smakowych znajdują się takie przeznaczone dla miłośników alkoholi – np. Amaretto, Rum, Irish Whisky. Dla miłośników słodyczy przygotowane zostały kawy smakowe czekoladowe, karmelowe lub toffi.  Dostępne są także kawy o najróżniejszych smakach – pomarańczy, orzecha laskowego, kokosa, wanilii, czy cynamonu. 

Co jest ważne przy wyborze kawy?

Dostępne są także kawy smakowe bezkofeinowe. Można bezpiecznie rozkoszować się ich smakiem nawet w porze wieczorowej. Kawy smakowe sprzedawane są na gramy i umieszczane w mniejszych lub większych opakowaniach. W taki sposób można bezpiecznie kupić małą porcję i spróbować, czy kawa smakowa naprawdę nam odpowiada. Warto zwrócić uwagę także na to, czy kawa składa się w 100% z Arabiki. Kawa z dodatkiem Robusty lub jej przeważającą ilością w składzie będzie gorzka i nieprzyjemna w smaku. Lepiej stawiać na jakość, niż na ilość.

Kawa jest świetnym napitkiem dla odchudzających się – kawy smakowe zawierają maksymalnie 10 kcal na filiżankę. Należy przy wyborze kawy sprawdzić, czy nie zawiera ona dodatku cukru i czy składniki dodające smaku pochodzą z naturalnych źródeł.

Wszystkie kawy smakowe przygotowywane przez Cafe Ina Palarnia Kawy stworzone są w oparciu o 100% arabiki pochodzącej z Ameryki Południowej z dodatkiem najwyższej jakości aromatów.

Zapraszamy do naszego sklepu TUTAJ kupisz kawę smakową przygotowaną na bazie świeżo palonej arabici z Ameryki Południowej.

Najwyższej jakości świeżo palona kawa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top