Gastronomia

Nasza oferta dla gastronomi

została stworzona z myślą o Twoich klientach oraz o Twoim zadowoleniu. Z pewnością dbasz o to, by miejsce, które tworzysz było smaczne i wyjątkowe – nasza pyszna kawa będzie idealnym dopełnieniem Twojego lokalu. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy naszą kawę do firm z segmentu gastronomiczno – hotelowego w całej Polsce i nigdy nie zawiedliśmy naszych klientów. 

Dlatego też, powierzając nam dostarczanie kawy do Waszych punktów, możecie być pewni realizacji zamówienia na najwyższym poziomie.
Zapewniamy Wam profesjonalną obsługę oraz kawę najlepszej jakości. Ponadto, naszym klientom zapewniamy szkolenia baristyczne dla pracowników oraz możliwość użytkowania ekspresu. 
Ofertę dla gastronomii stworzyliśmy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z podmiotami z kręgu HoReCa.

Wybór najlepszej kawy

Etap 2

W kolejnym etapie przygotowywanych jest kilka mieszanek na bazie posiadanych singli, które przesyłamy Tobie lub przeprowadzamy cupping na terenie Palarni Kawy Cafe Ina. Jeżeli nie będziesz zadowolony – pracujemy dalej, tak aby zapewnić tobie 100% satysfakcji z wyboru. 

Etap 1

W pierwszym etapie przeprowadzany jest wywiad dotyczący Twoich oczekiwań, gustów i smaków Twoich klientów.

ekspres kolbowy w palarni kawy Cafe Ina

Etap 3

Jeżeli Twoje oczekiwania wykraczają poza dostępną ofertę mieszanek, razem z Tobą opracujemy unikatową mieszankę, z której będziesz dumny.