Cafe Ina – z miłości do kawy

Cafe Ina to wyjątkowa palarnia na mapie Polski, w której bogactwo aromatów i smaków łączy się z największą miłością do kawy. To właśnie tutaj można bowiem odnaleźć niezwykle pyszną kawę powstałą z odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren, pochodzących z plantacji z całego świata. Najistotniejszym etapem w całym procesie przygotowywania wyśmienitych napojów kofeinowych jest jednak samo wypalanie ziaren. Cafe Ina z niezwykłą precyzją dba o to, aby proponowana przez nich kawa zawsze była świeża i wyróżniała się aksamitnym aromatem oraz smakiem.

Każda komponowana mieszanka przygotowywana jest w wyspecjalizowanym piecu bębnowym. Następnie zostaje poddawana zaawansowanej obróbce termicznej, która pozwala zachować oryginalny kolor, smak i aromat ziaren. Do obróbki wykorzystuje się wyłącznie ciepłe powietrze o temperaturze dochodzącej do 250 stopni Celsjusza. Warto zauważyć, że te czynniki mają znaczący wpływ na ostateczny stopień palenia kawy dopasowany do indywidualnego gustu klientów. W końcu każdy z nas preferuje, co innego – niektórzy nie mogą obejść się bez mocno palonej kawy, inni z kolei wolą delikatniejszą wersję z dodatkiem mleka. Na szczęście Cafe Ina odpowiada na potrzeby wszystkich miłośników świeżo palonej kawy.

Palarnia Cafe Ina – moc aromatu i kwintesencja smaku

Kawa swoją popularność zdobyła, dzięki charakterystycznemu aromatowi i niezwykłemu smakowi, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. W końcu niejednokrotnie przyciągał nas zapach świeżo palonych ziaren z pobliskiej kawiarni. Nie można jednak zapominać, że ten napój kofeinowy traci swoje najważniejsze walory wraz z upływem czasu. Najlepiej smakuje więc kawa przygotowana z ziaren wypalonych w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Mieszanka skomponowana w Cafe Ina wyróżnia się więc nie tylko jakością, ale również świeżością.