Dla firm

icon_kawa

Upominek biznesowy

Kawa stworzona z myślą o Twojej firmie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Twojej firmy, wprowadzamy do naszej oferty wyjątkowy produkt jakim jest UPOMINEK BIZNESOWY, stanowiący skuteczne narzędzie wsparcia sprzedaży,  „ żywą reklamę” Twojej marki , najlepszy sposób na budowanie stałej relacji z klientami i kontrahentami.

Charakter upominków biznesowych pozwoli Twojej marce na bezpośrednią komunikację reklamową, która przyciągnie uwagę klientów ale i daje niezwykłą możliwość docenienia i nagrodzenia Twoich partnerów biznesowych oraz pracowników.

Prezenty ofiarowywane kontrahentom są ważnym elementem budowania relacji biznesowych.

Produktem, który Tobie oferujemy jest świeżo palona kawa pochodząca z krajów międzyzwrotnikowych w opakowaniu z logo Twojej firmy.

Dysponujemy opakowaniami o różnej gramaturze ( 0,1 kg do 1 kg), różnej kolorystyce (ekologiczne opakowania, czarne matowe, czarne błyszczące, białe) oraz o różnorodnym designie ( opakowania Doypack, Flat Bottom, fałda boczna ).

Wszystko po to aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania oraz oczekiwania twoich klientów.

OAI2920

 

Nasza kawa to wyjątkowy produkt, przygotowywany z wielką pasją przez doświadczonego roast mastera, który na bieżąco wypala najlepsze gatunki kaw. Nasza kawa jest zawsze świeża, aromatyczna i najwyższej jakości co zapewni Twoim klientom, kontrahentom czy pracownikom wyjątkowe doznania.

Wysokiej jakości kawa to najlepszy, uniwersalny prezent, nie tylko dla smakoszy.

Zarówno wybór kawy, opakowania jak i etykiety pozostawiamy Tobie, tak aby nasz upominek biznesowy jak najlepiej reprezentował Twoją firmę.

Dla tych „zabieganych” proponujemy skorzystanie z gotowych blendów oraz opakowań i etykiet zaprojektowanych na potrzeby Cafe Ina z TWOIM LOGO.

Każda oferta ma charakter indywidualny, tworzona jest specjalnie dla Ciebie, z myślą o Twoich potrzebach.

Nasz upominek biznesowy zapewni Twoim klientom i kontrahentom poczucie bycia wyjątkowym, co niewątpliwie przełoży się na wyniki sprzedaży.

Już dziś stwórz własną kawę i zadzwoń do nas pod numer : 501 759 298 lub napisz na adres: biuro@cafeina.eu

DSC_0153