Gastronomia

Nasza oferta dla gastronomi, została stworzona z myślą o Twoich klientach oraz o Twoim zadowoleniu. Z pewnością dbasz o to, by miejsce, które tworzysz było smaczne i wyjątkowe – nasza pyszna kawa będzie idealnym dopełnieniem Twojego lokalu.

Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy naszą kawę do firm z segmentu gastronomiczno – hotelowego w całej Polsce i nigdy nie zawiedliśmy naszych klientów. Dlatego też, powierzając nam dostarczanie kawy do Waszych punktów, możecie być pewni realizacji zamówienia na najwyższym poziomie. Zapewniamy Wam profesjonalną obsługę oraz kawę najlepszej jakości. Ponadto, naszym klientom zapewniamy szkolenia baristyczne dla pracowników oraz możliwość użytkowania ekspresu.

Ofertę dla gastronomii stworzyliśmy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z podmiotami z kręgu HoReCa.

Wybór najlepszej kawy

kawa cappucino, barista art

Etap 2

W kolejnym etapie przygotowywanych jest kilka mieszanek na bazie posiadanych singli, które przesyłamy Tobie lub przeprowadzamy cupping na terenie Palarni Kawy Cafe Ina. Jeżeli nie będziesz zadowolony – pracujemy dalej, tak aby zapewnić tobie 100% satysfakcji z wyboru. 

ekspres kolbowy, zaparzanie kawy

Etap 1

W pierwszym etapie przeprowadzany jest wywiad dotyczący Twoich oczekiwań, gustów i smaków Twoich klientów.

ekspres kolbowy w palarni kawy Cafe Ina

Etap 3

Jeżeli Twoje oczekiwania wykraczają poza dostępną ofertę mieszanek, razem z Tobą opracujemy unikatową mieszankę, z której będziesz dumny. 

kawa ziarnista palarnia kawy

Gotowe

Blendy

Gold 100% Arabika

Mieszanka czterech arabik o niezwykłym łagodnym smaku oraz aromacie. Idealnie zbalansowana o miękkim, pełnym aromacie z subtelną nutą kwiatową. Gold to mieszanka wyrazista, a zarazem delikatna

latina 100%Arabika

Kompozycja o intensywnym smaku. Obecność Arabiki południowo- amerykańskiej nadaje naparowi delikatnego, lekko orzechowego zakończenia, dlatego świetnie sprawdza się jako espresso.

AMETYST 80% ARABIKA

Mieszanka arabik z Ameryki Południowej z odrobiną robusty. Mieszanka idealnie skomponowana, wydobywająca to, co najlepsze zarówno z arabiki jak i robusty. Naszą mieszankę cechuje idealna crema.

silver 40% arabika

Typowe włoskie espresso wysokiej klasy. Mieszanka o wyrazistym, mocnym smaku. Mieszanka Silver charakteryzuje się cielistym body oraz gęstą cremą.

opal 20% arabika

Niezwykła mieszanka o nutach korzennych i karmelowych, które nadają jej intensywnego smaku. Idealna do kaw mlecznych, takich jak cappuccino i latte.

Close Menu
×
×

Koszyk