☎ 501-759-298

KAWA W PREZENCIE

Kawa w prezencie. Chcesz zrobić komuś prezent? Szukasz oryginalnego pomysłu? Zbliżają się święta, dzień mamy, dzień dziadka, twój kolega z pracy ma urodziny. Innymi słowy, chcesz po prostu sprawić komuś przyjemność ? Oferujemy najwyższej jakości kawę ziarnistą lub mieloną z zindywidualizowaną etykietą. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz niezwykły prezent. Ponadto, nic za to nie zapłacisz. Ponosisz koszt jedynie kawy, którą kupujesz, zaś indywidualna etykieta jest wliczona w cenę. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć idealny prezent. Większość z nas może pozwolić sobie na zakup upragnionych rzeczy, wiec nie czekamy już z utęsknieniem na urodziny czy święta.

Coraz częściej mamy do czynienia z osobami, które tak zwanie „posiadają już wszystko”. Zamiast, rozmyślać godzinami o co może sprawić radość drugiej osobie, zdaj się na nas. Kawa w prezencie to najlepszy, a zarazem uniwersalny i ponadczasowy prezent nie tylko dla miłośników kawy, ale dla każdego. Kawy, które Tobie proponujemy to kawy jednorodne, tzw. single origin, pochodzące z różnych stron świata. W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy 20 singli o różnych smakach i aromatach. Nasza oferta dotyczy również wszystkich kaw smakowych dostęp na naszej stronie internetowej.​

Tworzenie kawy spersonalizowanej jest niezwykłe łatwe i sprowadza się do 5 kroków:​

Krok 1. Wybierz kawę z naszej strony internetowej w kategorii kawy świata lub kawy smakowe na przykład: Brazylia Santos lub kawa smakowa truskawkowa;
Krok 2.Dokonując zakupu zdecyduj czy kawa ma być mielona czy w ziarnie;
Krok 3.Dobierz odpowiednią gramaturę oraz stopień palenia w przypadku 1000 g opakowań;
Krok 4. Wybierz rodzaj etykiety;
Krok 5. Podaj nam Twoje hasło na etykietę np: dla Magdy & Sebastiana z okazji 5 rocznicy ślubu lub wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Finalne, zamówienie dokonaj przez nasz sklep internetowy! Wybierz kawę, po czym w informacji do zamówienia wpisz hasło na etykietę. Tak stworzony prezent ucieszy każdego.

Już dziś stwórz własną etykietę i podaruj kawę osobie bliskiej.

Zadzwoń pod numer 501 759 298 lub napisz biuro@cafeina.eu.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Facebooka, tam znajdziecie dużo przydatnych informacji.

Close Menu
×
×

Koszyk